Yaşam

Adaletin Sembolü Terazi’nin En Mükemmel Burç Olduğunu Gösteren 11 Özelliği

Terazi burçlarının temiz kalplerini ve sıcacık samimiyetlerini bilenler bilir. Kötü günün dostu, iyi günün habercisidirler. Haydi gelin Terazi burçlarını birlikte tanıyalım…

1. Kötü bir gün geçirseler bile her zaman gülümserler.

Teraziler üzerlerinden bir kamyon geçse bile gülümser. Bu biraz abartı gibi gelebilir ama bu insanların gülümsemeleri adeta silahları gibidir. Her duruma olumlama yapabilirler ve her durumda samimi olabilirler.

2. Kendilerinden edep ve terbiye istenir.

Terazi, nezaket ve hoşgörü denilince akla gelen ilk burç olmalıdır. Bu burcun insanı en zarif mekanlara ve resmi toplantılara yönelir. Asaletleriyle etkiliyorlar. Dikkat et!

3. Nabıza göre şerbet vermeyi bilirler.

Unutulmamalıdır ki Terazi doğuştan iletişim yeteneği ile donatılmıştır. Doğuştan gelen diplomasi bilgisi ile ortamı çok kolay yumuşatır. İnsanları doğru gözlemler ve doğru analiz eder. Bu özelliği gerçek yer ve zamanda kullanabilir.

4. Her zaman bakımlı ve özenlidir.

Terazi kadınını bakımsız görmek imkansızdır. Terazi erkekleri de zodyak burçlarının ortasında dış görünüşüne en çok önem veren burç olabilir. Bu da onları her ortamda bir adım öne çıkarıyor. Aileleri ve sevdikleri için gurur kaynağı olurlar. Partnerleri onlara her zaman hayranlıkla bakar.

5. Entelektüeldir.

Teraziler hava elementine ait oldukları için genellikle zihni çalıştırırlar. Fikirleri uçsuz bucaksız ama hayalleri asla imkansız değil. Hayallerini gerçekleştirmek için gücü çok güçlüdür.

6. Azimli ve çalışkan insanlardır.

Terazi burcunun sanatsal hoşluğu her iş ve eylemde kendini gösterir. Yaptıkları her şeyde kendilerini tanımlarlar. Çok dikkatli ve sistemli çalışıyorlar. Bu da onlara okulda, işte ve özel yaşamda başarı getirir.

7. Çok uyumlu insanlardır.

Başa çıkması en kolay burç olan Terazi, size ayak uydurmakta asla sorun yaşamayacak. Üstelik bunu kendinden ödün vermeden nasıl yapacağını çok iyi biliyor.

8. Gerçekçidir.

Hayallerle yaşayan ve niyetleri olmadan kendini yalnız hissedecek bir işarete kıyasla çok gerçekçi. Terazi ölülerle oturup ağlamaz. Gerçekçi ve kararlı bir duruş sergileyebilir.

9. Sevgi dolu bir kalbe sahiptirler.

Hayvanlara, insanlara ve doğaya karşı içten ve içten bir sevgileri vardır… Dünyadaki tüm canlılara. Hele ki aşıklarsa gözleri başkasını görmez. Sevgilerini sonuna kadar gösterirler.

10. Tarz sahibi kişilerdir.

Terazi erkekleri ve kadınları doğuştan gelen bir çekiciliğe sahiptir. Ya da bir şeytanın tüyleri… İnsanları kolayca ikna edip cezbedebilirler. Bakışları başkalarını büyülemeye yeter.

11. Stabildir.

Pek çok insan Terazilerin kararsız olduğunu düşünür, ancak onlar mükemmel arabulucular ve uygun ortaklardır. İstikrar onlar için başka bir isimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu