Haber

Alişan Kapaklıkaya kimdir? Alişan Kapaklıkaya kaç yaşında, nereli? Alişan Kapaklıkaya’nın Hayatı!

Gündemdeki isimlerden biri olan Alişan Kapaklıkaya ile ilgili detaylar merak ediliyor. Vatandaşlar, sık sık karşılaştığı isim Alişan Kapaklıkaya’nın hayatını araştırıyor. Peki Alişan Kapaklıkaya kimdir? Alişan Kapaklıkaya kaç yaşında, nereli? Alişan Kapaklıkaya’nın hayatı ve biyografisi! Detaylar burada.

ALİŞAN KAPLIKKAYA KİMDİR?

1963 Eskişehir doğumlu Alişan Kapaklıkaya eğitimci, yazar ve konuşmacıdır. Uzun yıllar Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmenlik ve üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan yazar, yenilik ve farkındalık arayışı sonucunda istifa ederek aile bağları ve eğitim pedagojisi alanındaki çalışmalara ağırlık vermiştir.

Araştırmalarında derinleştikçe türkülerimizin yabancıların sazlarıyla söylenemeyeceğini anlamış, öğrendiklerini önce kendi yaşamına uygulamış, etkili olduklarını anlayınca da yaşadıklarını insanlara aktarmaya başlamıştır.

Türkiye’de 79 il, 510 ilçe ve 6 farklı ülkede Öğrenmeyi Öğrenmek, Liderlik, Beynin Aktif Kullanımı, Aile Bağlantısı, Özgüven ve Motivasyon konularında eğitimler ve konferanslar verdi.

yayınlar

Aşk Bahçesinin Bahçıvanı (93. baskı)

Bunu Kimseye Söyleyemedim (86. baskı)

İçinizdeki Uyuyan Keyfi Uyandırın (72. baskı)

Kalbime Dokunan Eller (21. Baskı)

Hiç kendinizi deneyimlediniz mi? (16. baskı)

Kalbime Girmeden Önce Beynimde Ne İşiniz Var? (17. baskı)

Aramızda Kal (7. baskı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu