Ekonomi

BlackRock Advisors, giderleri azaltmak için VMTP Hisselerinin bir kısmını kullanmaya hazırlanıyor

Önde gelen bir finansal teknoloji sağlayıcısı ve yatırımcı mütevelli kuruluşu olan BlackRock Advisors, 24 Kasım 2023’te fonlarının elinde bulunan W-7 Serisi Değişken Faizli Muni Vadeli İmtiyazlı Hisse Senetlerinin (VMTP Hisseleri) bir kısmını geri almaya hazırlanıyor. Geri ödeme fiyatı şu şekilde belirlendi: Bir önceki güne kadar tahakkuk etmiş ve ödenmemiş temettüler de dahil olmak üzere hisse başına 100.000 ABD Doları tutarında tasfiye tercihi. Bu stratejik karar, hissedar giderlerini azaltmak ve finansal refahı artırmak için tasarlanmıştır.

Belediye Gelir Vakıfları (BFK, BLE), Yatırım Kalitesi Belediye Vakfı (BKN), MuniVest Fonları (MVF, MVT), MuniHoldings Fonları (MHD, MUE), Belediye Gelir Kalitesi Vakfı (BYM) ve MuniYield Quality Fund II (BlackRock Advisors tarafından yönetilir) ). Bu girişime MQT dahil çeşitli fonlar katılıyor).

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu