Haber

Fenerbahçe yöneticilerinden Adıyaman’a ziyaret

Fenerbahçe yöneticileri, 11 ili etkileyen depremin merkezi olan Kahramanmaraş’ın ardından bugün Adıyaman’ı ziyaret etti.

Sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Afetin ilk gününden itibaren afet bölgesinde vatandaşlarımızın yanında olan, ihtiyaçların karşılanması ve yaraların sarılması için çalışmalarını sürdüren kulübümüz bu misyonunu sürdürmektedir. Afet bölgesinde meydana gelen depreme Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ile icra kurulu üyelerimiz Ruşen Çetin ve Can Gebetaş neden olduğunu belirterek, “Yaptığı tahribata ilişkin çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere bugün Adıyaman’a gitti. Yöneticilerimize Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Gani Bereket ve Şanlıurfa Fenerbahçe Derneği Başkanı Mahmut Kızıldemir eşlik etti.” ifadelerine yer verildi.

Adıyaman merkezde incelemelerde bulunan yöneticilerin, Adıyaman Üniversitesi’ndeki Afet Uyum Merkezi’ni ve Adıyaman Sümerevler Atletizm Pisti’nde kurulan çadır kenti ziyaret ettiği bildirildi.

İsa, 10 yaşındaki bir hayranıyla görüntülü sohbet etti

???????

Ziyaretler kapsamında yetkili isimlerle bir araya gelen Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler ve Fenerbahçe yöneticileri, bölgede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. bölge ve bundan sonra yapılacaklar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Yönetim Kurulu Üyesi Can Gebetaş, Vali ziyaretinin ardından 10 yaşındaki Fenerbahçeli Emre ve beraberindekileri ve AFAD gönüllülerini sarı lacivertlilerin teknik direktörü Jorge Jesus ile görüştürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu