Yaşam

Müge Anlı, birlikte olduğu adamın parasından kuzusuna, muhabbet kuşundan kıyafetine kadar çalan kadın karşısında şok yaşadı!

TikTok’ta Fatma Şirin isimli kadınla tanışıp birlikte yaşamaya başlayan Doğan Daşkın, bir sabah uyandı ve hiçbir şeyi kalmamıştı! Kuzularından kıyafetine, binlerce lirasından muhabbet kuşlarına kadar her şeyini alan sevgilisinin peşine düşen Doğan, Müge Anlı’da iz bıraktı.

Doğan kardeşimiz merhum kayınbiraderinin kıyafetlerini giyerek Müge Anlı’nın atölyesindeki yerini aldı. Neden diye soruyorsun? Şimdi açıklayalım!

TikTok üzerinden tanıştığı ve 9 aydır oturduğu konutu paylaştığı Fatma Hoş isimli kadınla ilişkiye başlayan Doğan Daşkın, sevgilisi Fatma’nın kendisini dolandırdığını iddia etti.

Fatma’nın kendisini eski sevgilisi Murat’ın adıyla çağırdığını belirten Doğan, “Fatma, ‘Murat’la aramız iyi değildi’ dedi. Takıntılı oldu. Bana hep ‘Murat’ derdi.

Yıllardır çocuklarını göremeyen ve bunun hasretiyle yaşayan Doğan Daşkın, Fatma’nın hayatını değiştirip yeni bir hayat yaşayabileceğini düşünmüş ancak hayal kırıklığına uğramıştır…

Doğan Daşçı da Mehmet isimli bir adamın ilişkilerinde olduğunu söyleyerek, ‘Bana Mehmet’i kuzeni olarak anlattı, evlilik vaadiyle onu kandırdığı ortaya çıktı’ dedi. Ne de olsa bu Mehmet isimli kişi Doğan Bey’in gözünü açmıştır.

Gözyaşları içinde Müge Anlı’ya soran Doğan, “Kuzularımı, elbiselerimi, her şeyimi aldı. Lütfen yardım edin, hiçbir şeyim kalmadı” dedi. söz konusu.

70 bin liraya ev yapmak ve konutun diğer ihtiyaçları için oturma grubu aldığını söyleyen Doğan Daşçı, bunları Murat isimli şahısla birlikte kullanmak için aldığını iddia etti.

Ayrıca Doğan Bey, eski eşiyle halen resmi olarak evli olduğunu itiraf etmiştir…

Anlattığına göre sevgilisi Fatma’ya doğum günü hediyesi olarak muhabbet kuşu alan Doğan, “Birine onun adını verdik, diğerine de onun adını verdik. Giderken diğer her şeyiyle birlikte benim muhabbet kuşumu, kuzularımı da aldı. Kıyafetlerim, eşyalarım hepsi gitti.” söz konusu.

Elbisesi dahil her şeyi çalındığı için vefat eden kayınbiraderinin kıyafetlerini giymek zorunda kaldı…

Doğan Daşçı, “Gelinim sandım ama bütün Türkiye’nin geliniymiş meğer o” dedi. Bunu söyleyince Müge Anlı sınırlarına hakim olamadı.

Ayrıca yayına birçok farklı kişi bağlanarak Fatma Şirin’in kendilerini evlilik vaadiyle dolandırdığını iddia etti.

İddiaların merkezindeki Fatma Şirin, yayına bağlanarak Doğan Bey’in söylediklerini yalanladı ve “Kendime yeni kıyafet aldım” dedi.

Fatma Şirin’in de “Para mal mülk istemiyorum, sadece seni istiyorum” diyen Doğan Bey’e kötü bir haberi vardı… “Doğan’a kötü bir haberim var, evleniyorum ve çok mutluyum. ..”

Peki biz ne diyeceğimizi bilemedik… Yorumu size bırakıyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu