Ekonomi

Samsung Electronics Türkiye’nin Kurumsal Pazarlama Direktörü Sibel Hür oldu

Samsung Electronics Türkiye’de 2014 yılından bu yana farklı vazifeler üstlenen Sibel Hür, şirketin Kurumsal Pazarlama Yöneticiliği misyonuna getirildi.

Samsung Electronics Türkiye’de kıymetli bir vazife değişikliği gerçekleştirildi. 17 yılı aşkın tecrübesi ve geniş bilgi birikimiyle Kurumsal Bağlantı Önderi olarak vazife alan Sibel Hür, Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Pazarlama Yöneticiliği vazifesine atandı.

Hür yeni rolünde, Samsung Electronics Türkiye’nin pazarlama irtibatı alanındaki stratejilerinin oluşturulmasının yanı sıra yeni proje, kampanya ve iş birliklerinin geliştirilmesine liderlik edecek.

Sibel Hür Kimdir?

2006 yılında Bilgi Üniversitesi Mukayeseli Edebiyat Bölümü’nden mezun olan Sibel Hür, MBA programını Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. Kurumsal irtibat ve pazarlama bağlantısı alanında yaklaşık 17 yıllık deneyim sahibi olan Hür, önde gelen birçok şirketin Kurumsal İrtibat Departmanında kıymetli vazifeler üstlendi. Profesyonel iş hayatına 2005 yılında Siemens’te başlayan Hür, 2011 ve 2014 yılları ortasında Yıldız Holding’de İrtibat Departmanında Yöneticilik yaptı. Hür, 2014 yılında Samsung Electronics Türkiye’ye İç İrtibat Müdürü olarak katıldı. 2016 yılında Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Bağlantı Müdürlüğü misyonuna getirilen Hür, 2020 yılının Mart ayından bu yana ise Kurumsal İrtibat Başkanı olarak vazife almaktaydı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu